Opinie pacjentów

Polecam! naprawde warto, tym bardziej ze stosowalam kilka diet domowych, ktore wydawalo mi sie, ze przyniosa efekt. Ale tak naprawde dopiero wizyta u specjalisty przyniosla pozadany efekt.

Katarzyna

Poznaj inną historię

Historia Pana Franciszka

Zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta, szczególnie na początku. Jednak już po kilku tygodniach może stać się przyjemnością, szczególnie kiedy widzimy zmiany na wadze oraz w samopoczuciu. Pan Franciszek rozpoczął swoją przygodę ze zmianą sposobu odżywiania w lipcu 2018r. Po 7 miesiącach pracy, dziś cieszy się wagą niższą o 26 kg! Jak tego dokonał? Myślę, że on sam najlepiej opowie, jak to przebiegało i czy rzeczywiście jest się czego bać!? 

czytaj więcej

Moja przygoda z odchudzaniem

  • Kobieta
  • 06 listopada, 2014

W swoim życiu próbowałam wielu diet, podczas których traciłam różne ilości kilogramów, jednak efekt zawsze był ten sam- jojo. Ciągłe próbowanie nowych nieskutecznych diet zmobilizowało mnie do wizyty u dietetyka.

Moje nowe odżywianie

Podczas pierwszej wizyty w poradni Pani Magdalena przeprowadziła ze mną wywiad na temat moich nawyków żywieniowych oraz ulubionych potraw. Nie jest tajemnicą, że uwielbiam słodycze. W dniu, w którym odebrałam program żywieniowy ułożony dla mnie dostałam również miłą niespodziankę. W diecie znalazły się produkty, które świetnie zastępują mi ciastka lub czekoladę. Oczywiście początki były trudne, musiałam nauczyć się jeść o stałych porach i zabierać ze sobą posiłki, gdy wychodziłam z domu. Jednak do „dobrego” człowiek szybko się przyzwyczaja i dziś już nie patrzę na zegarek, żołądek sam o sobie przypomni.

Zamieniłam odchudzanie na odżywianie

Odchudzanie oraz dieta to słowa, których staram się nie używać. Dieta odchudzająca kojarzy mi się z jakimś terminem zakończenia, po którym wracam do swoich starych przyzwyczajeń żywieniowych, do ulubionych posiłków i …. znowu tyję. Uważam, że lepiej mówić o sposobie odżywiania, ponieważ jest to proces nauki zdrowego jedzenia. Posiłki, które dziś spożywam, są zdrowe i bardzo smaczne. Wszystkie dania smakują także mojej rodzinie, chociaż nie muszą jeść tego co ja, robią to z przyjemnością. Uwielbiają zarówno propozycje obiadowe, jak i te na podwieczorek czy kolację.

Na każdej wizycie w poradni Pani Magdalena pyta, czy jest coś na co mam ochotę. Jeśli pojawi się u mnie jakaś zachcianka to od razu dostaję propozycję zastąpienia składników danej potrawy zdrowymi ich odpowiednikami. Niesamowite jest to, że nawet bigos czy ciastka mogą być zdrowe i nietuczące, a przy tym bardzo smaczne.

Pani Magdaleno dziękuję!

Udało mi się stracić 20 kg, ale tak na prawdę to ile schudłam nie ma znaczenia. Ważne jest to, że czuję się świetnie w moim nowym ciele, że moje nogi i kręgosłup nie muszę już dźwigać nadprogramowych kilogramów. Mój nowy sposób odżywiania to najłatwiejsza, najsmaczniejsza droga do sukcesu. Każdemu kto chce stracić zbędne kilogramy, kto chce zdrowo się odżywiać polecam wizytę u Dobrego Dietetyka.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Magdaleny Węgrzyn z poradni Dobry Dietetyk w Krakowie

Pani Agnieszka zgłosiła się do mojej poradni po długich namysłach spowodowanych przykrymi doświadczeniami związanymi z efektem jojo, będącym następstwem różnych „cudownych diet”. W trakcie naszych spotkań uświadomiła sobie, że drogą do sukcesu jest zmiana przyzwyczajeń żywieniowych oraz zastąpienie, niektórych smakołyków ich zdrowymi i niejednokrotnie równie smacznymi produktami. Pani Agnieszka nie traktuje nowego sposobu odżywiania jako dietę przez, którą należy przebrnąć by osiągnąć zamierzony cel, ale jako nowy styl życia. Świadome, zdrowe odżywianie i konsekwencja w działaniu były drogą do sukcesu, z której Pani Agnieszka nie ma zamiaru już zejść. Gratuluję.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Magdalena Węgrzyn - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ